Specializace

Specializace - výsadba růží

Růže ...

se považuje za nejstarší kulturní rostlinu lidstva, zároveň s nejbohatší tradicí. Její původ sahá až do pravěku flóry naší země. Svědčí o tom četné archeologické vykopávky a historické záznamy. Mnohé druhy růží sahají k vrcholům starých kultur Číňanů, Řeků a Římanů a položily již před dávnými dobami základní kámen k mýtu růže jako královny květin a květin králů…

Jejich velká rozmanitost s nespočetnými druhy a odrůdami umožní i Vám najít tu správnou pro Vaši zahradu, protože růže by neměla chybět v žádné dnešní zahradě.
Velkokvěté růže jsou proslulé jedinečnými poupaty a elegantním tvarem květů, vhodné i k řezu.
U růži mnohokvětých bývají květy někdy sice menší, ale zato zaplaví Váš záhon jejich bohatstvím po celé léto.
Pokud chcete velké, bohatě kvetoucí keře na péči nenáročné, které zvýrazní oddechovou atmosféru Vaší zahrady, rádi nabídneme růže sadové.

Máte loubí, pergolu, altán, nepěkné zdi, přestárlé stromy, toužíte po kaskádách květů u Vašeho domu? Pak určitě pnoucí růže promění Vaši zahradu v kvetoucí zázrak.
Chcete zažít nostalgii starých zámeckých zahrad? Vysadíme Vám historické růže, které jsou proslulé hojností voňavých květů v úžasných tvarech.
Nádherné anglické růže skrývají v sobě půvab a vůni starých historických růží a vitalitu růží moderních.
Přirozený, skromný, ale někdy i divoký půvab v sobě skrývají botanické růže. Jsou vhodné zejména pro zahrady v přírodním či venkovském stylu,
Potřebujete zakrýt větší plochu, která by byla v létě krásně rozkvetlá, vysaďme pokryvné růže. Zaručí vysoký estetický úspěch a přitom minimální námahu.
Rádi poradíme, který druh a odrůda bude vhodná právě pro vaši zahradu.

KONTAKT

Pavlína ŽABENSKÁ
Tel.: 776 167 905
E-mail: info@novazahrada.cz
2011 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...